Hizmetlerimiz

TASARIM

İstanbul Mimarlık

MODERN ÇAĞIN ESTETİK ANLAYIŞINI VE TASARIM İLKELERİNİ

Tasarım sürecini deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren İSTANBUL Mimarlık projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. İSTANBUL mimarlık gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.
Sürekli değişen trendlerle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken Modern çağın estetik anlayışını ve ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan Tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. İSTANBUL Mimarlık Mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

İstanbul Mimarlık

Çağ Ötesinde Hayallerinize Dokunan Tasarımlar

50+ Özel Tasarım Çizimi

Kişiye Özel Tasarımlar

Ödüllere Uygun Yapılar

Bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0 (554) 995 48 77

İletişime Geç
Hilal Canpolat

Hilal Canpolat

Avukatlık Bürosu

Çok Memnun Kaldım

İstanbul Mimarlık ile yollarımız avukatlık şirketimizin üç katında toplam 800 m2’ lik bir alan çalışmasını istememiz ile başladı. Özellikle alt katta yapmayı düşündüğümüz restoran için; avukatlarımızı günün stresinden uzaklaştıracak, sosyalleşmelerini sağlayacak, aktiviteler yapabilecekleri aynı zamanda şık ve sıcak bir mekan çalışmasını rica ettik. Kendisi bize o kadar güzel bir proje hazırladı ki, acaba bu projeyi bu mekanda aynen uygulayabilir mi diye düşündük ama işin sonunda tıpkı projede ki gibi bir mekan ortaya çıktı. Gerek avukatlarımız gerekse dışardan gelen müvekkillerimiz mekanı çok beğendiler. Kendisini kutluyoruz.