İstanbul Mimarlık

Hakkımızda

Hakkımızda

İSTANBUL Mimarlık, çeşitli alanlarda TASARLAYIP UYGULADIĞI projeler ile tecrübe ve deneyimli bir profile sahiptir.Çağın gerektirdiği yeni mimari tasarımların bilincinde olup oluşturulacak projelerde bu detayları göz ardı etmeyerek ve detaylı bir şekilde ince eleyip sık dokuyan disiplininden kopmayan bir şirket karakterine sahiptir.
Araştırmacı, gelişime açık, yenilikçi ve analitik düşünüp çözüm odaklı projeler üreten tecrübeli bir ekibe sahip olan İSTANBUL Mimarlık, çözüm ortağı olduğu firmaların marka ve kalite değerlerini benimseyip bu değerlerin çıtasını yükseltmektedir.Böylece müşterilerinin ve firmaların beklentilerini yüksekte tutmaktadır.Yapıtlarımızdaki kalite, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.Bu nedenle en önemli sermayemiz her daim NİTELİKLİ İNSAN KAYNAĞIDIR. Bu da bizi her zaman bir adım öne taşımakla birlikte mimaride doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı SAĞLAMIŞTIR.
Çağdaş vizyon ve geleneklerimize uygun modern yapıların tasarımlarını birleştirip, kaliteyi sunduğumuzda ortaya çıkan eserlerin, siz değerli müşterilerimizi memnun etmesi bizim en önemli “Şirket Profili’mizdir”. Gücümüzü sizlerden alarak, sizlerin düşlediği hayalleri gerçeğe dönüştürerek estetik kattığımız işlerde, gerçek çalışma potansiyelimizi sizlere sunuyor ve profilimizde güzel projelerimizi hedeflemeyi amaçlıyoruz.
Yılların kattığı deneyim ve tecrübe ile birlikte çalışma sahalarında her zaman bir adım önde gösterilen İSTANBUL Mimarlık ekibi, yaptığı çalışmalarıyla referanslarına gün geçtikçe bir yenisini daha ekliyor. Referans olarak gösterime sunulan çalışmalar bir sonraki yenilikçi girişimin adeta habercisi olup kendilerini müşterilerine sunuyor. Geniş müşteri portföyü ile sürekli iletişim kurup onların istemiş oldukları çalışmaları, olması gereken mimari çizgilere ulaştırmayı hedef haline getirmiş ve çalışmalarını aynı özveri ile teslim etmiştir. Teslim ettiği çalışmalar müşterileri tarafından büyük beğeni bulmuş ve övgüyle bahsedilmiştir.

Güçlü Takımımız

Ekip Üyeleri

KURUCU MİMAR
Halis SAÇAKLI

Halis SAÇAKLI

KURUCU MİMAR
Mehmet YURT

Mehmet YURT

RESTORATÖR MİMAR
Tuğba GÖK

Tuğba GÖK

MİMAR
Ahmet AYBAR

Ahmet AYBAR

İÇ MİMAR
Gamze DEMİRAL

Gamze DEMİRAL