Ahmet Sevecan

Ahmet Sevecan

Biz, sizinle ailece en önemli yaşam alanımız olan evimizi yeniden tasarlayarak, hem günün “trendini” yakalamayı hem de bizlerin içinde yaşarken keyif alacağımız, kendimizi iyi hissedeceğimiz ancak bunları yerine getirirken de “sıcaklığını” muhafaza edebileceğimiz bir mekan hedefiyle yola çıkmıştık.Bunu sizin gerçekten özverili çalışmalarınızla başarabildik çok şükür.

En önemlisi, sizin render olarak adlandırdığınız görsellerde ne gördüysek şu anda onun içinde yaşıyor olduğumuz gerçeğidir.Bunu yaparken göstermiş olduğunuz bütçe disiplini ise samimiyetle takdire şayandı.Bu kadar bizim bakış açımıza uygun davranabileceğinizi beklemiyorduk, çok memnun kaldığımız bir konu da bu kısmıydı işin.(Ençok kimin memnun kaldığını biliyorsunuz?)

İş takibiniz ve işi sahiplenmeniz şimdiye kadar hiç rastlamadığımız kadar profesyonelce idi . Her yerde anlatıyoruz. Sizinle çalışmak ile aslında satın almalar esnasında farkettiğimiz ama sizinle paylaşmayı işin sonuna bıraktığımız yön ise, sizin hizmet bedelinizin büyük kısmını size özel yapılan iskontolardan aslında sizin bize tasarruf olarak ortaya çıkardığınız bedel olduğudur. Bunu da atlamamak gerektiğini düşünüyoruz. Özetle, sizinle çalışmaktan keyif aldık, size tanıdığımıza da gerçekten çok mutlu olduk.

Emeklerinize,samimiyetinize ve hep gülen yüzünüze müteşekkiriz. Dostlukla..